Movies
Ratings
540- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 2.0
Attack of the Killer Tomatoes!Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
BorderRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
Before I WakeRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The RitualRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0