Titles you rated
NopeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
HuntRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5