Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.5
The MauritanianRated ★ 4.5
O'HortenRated ★ 4.0
Montmartre de PapaRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Brad's StatusRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 5.0