Titles you rated
The PittRated ★ 4.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
CelebrityRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 5.0