Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The Devotion of Suspect XRated ★ 3.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExitRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
HimizuRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0