Titles you rated
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Almost FamousRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5