Titles you rated
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 0.5
Full HouseRated ★ 3.5
JumongRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 1.0
PastaRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 1.5