Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0- LieRated ★ 5.0
- PubertyRated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
Secret DoorRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5- IslandRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0