Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Dead SetRated ★ 5.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 1.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 4.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 3.5- DamoRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0