Movies
Ratings
943
The Exit 8Rated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Communication & LiesRated ★ 2.0
OasisRated ★ 2.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
FallRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Good TimeRated ★ 4.0
CollectorsRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0