Titles you rated
The KingRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0