Titles you rated
Before SunsetRated ★ 4.5
JuniorRated ★ 3.0
American Pie 2Rated ★ 2.5
102 DalmatiansRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 3.0- ChangeRated ★ 4.0
Jenny, JunoRated ★ 1.5
Born To SingRated ★ 1.0
The Plan ManRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
BabeRated ★ 4.0
Fortune SalonRated ★ 2.5
Oh BrothersRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 1.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 1.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5