Titles you rated
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Saving Mr. BanksRated ★ 3.5
The Class of '92Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
22 Jump StreetRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 3.5