Titles you rated
HolidayRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The DepartedRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0