Titles you rated
Empress KiRated ★ 4.0
HealerRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 0.5
DexterRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 0.5
RememberRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0