Titles you rated
Bee MovieRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
Tears for YouRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Nutty ProfessorRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The Bullet VanishesRated ★ 3.5
Mr. HongRated ★ 2.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
The Time MachineRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.5
BrokenRated ★ 0.5