Series
Ratings
37
You Are My GloryRated ★ 5.0- Princess AgentsRated ★ 4.0
Suddenly this summerRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Three Lives, Three Worlds, The Pillow BookRated ★ 5.0
My Love, Enlighten MeRated ★ 4.5
Well-Intended LoveRated ★ 5.0
Love Is SweetRated ★ 5.0
Perfect and CasualRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Love RerunRated ★ 4.5
An Incurable Case of LoveRated ★ 5.0
Go Go Squid!Rated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5