Titles you rated
The Naked DirectorRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Evil GeniusRated ★ 4.5
Conversations with a Killer: The Ted Bundy TapesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 0.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0