Titles you rated
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 2.0
Midnight in Hong Kong with SISTARRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 2.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 2.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.0
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
Off To SchoolRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 3Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.0- 짱구는 못말려 3Rated ★ 3.0
Grandpas Over Flowers GreeceRated ★ 3.0- 짱구는 못말려 2Rated ★ 3.0