Titles you rated
 The New ForceRated ★ 3.0 The New ForceRated ★ 3.0
 TempestRated ★ 4.0 TempestRated ★ 4.0
 You and Everything ElseRated ★ 4.5 You and Everything ElseRated ★ 4.5
 AemaRated ★ 4.0 AemaRated ★ 4.0
- LitvinenkoRated ★ 4.5
 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 1.0 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 1.0
 Low LifeRated ★ 2.5 Low LifeRated ★ 2.5
 Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0 Physical: 100 Season 2Rated ★ 4.0
 Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5 Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
 The StudioRated ★ 4.0 The StudioRated ★ 4.0
 Attack on London: Hunting the 7/7 BombersRated ★ 4.5 Attack on London: Hunting the 7/7 BombersRated ★ 4.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
 Raël: The Last ProphetRated ★ 2.5 Raël: The Last ProphetRated ★ 2.5
 Nine PuzzleRated ★ 2.5 Nine PuzzleRated ★ 2.5
 Big Little LiesRated ★ 4.0 Big Little LiesRated ★ 4.0
 UnorthodoxRated ★ 4.0 UnorthodoxRated ★ 4.0
 KarmaRated ★ 3.0 KarmaRated ★ 3.0
 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5 내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
- EuphoriaRated ★ 3.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 3.0 Sherlock Season 1Rated ★ 3.0