Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 1.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0