Movies
Ratings
546
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
NeighborsRated ★ 0.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Last SongRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Normal HeartRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0