Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
South BoundRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 1.5
RioRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5