Series
Ratings
73
GleeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 3.0