Movies
Ratings
689
SpellboundRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
The PromiseRated ★ 5.0