Titles you rated
ThorRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5- 다찌마와 LeeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Man on High HeelsRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 2.5
Love and MonstersRated ★ 3.0