Titles you rated
His Dark MaterialsRated ★ 4.0
His Dark MaterialsRated ★ 4.0
Raised by WolvesRated ★ 5.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0