Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0