Movies
Ratings
103
DerangedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
A FamilyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
The Full MontyRated ★ 4.5
The WaveRated ★ 4.5
Wedding DressRated ★ 4.0
Julia's EyesRated ★ 4.0