Titles you rated
ExhumaRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5