Movies
Ratings
260
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5