Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
ChocolateRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0