Movies
Ratings
2696
Demon City ShinjukuRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Running ManRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Jason and the ArgonautsRated ★ 3.0
ZiamRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Hellboy: The Crooked ManRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0