Titles you rated
Secret ReunionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 2.5
The Gifted HandsRated ★ 2.0
JumperRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.0
My Wife Got MarriedRated ★ 1.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
HopeRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0