Movies
Ratings
34
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0