Titles you rated
The CatRated ★ 2.5
UpRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0