Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Wild HogsRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0