Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0