Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 1.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
JirisanRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- Love Your EnemyRated ★ 2.5
Blood FreeRated ★ 3.0
Mom's Friend's SonRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0