Titles you rated
Life on MarsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0