Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- VirusRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0