Movies
Ratings
573
PaprikaRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
HerculesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.5
The FountainRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5