Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 0.5
- SkinsRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0