Series
Ratings
52
SignalRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
MRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 5.0
A Love To KillRated ★ 3.0
Lie to MeRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5