Series
Ratings
22
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5