Titles you rated
8 MileRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
MegamindRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 3.0