Titles you rated
Dark ShadowsRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 3.5
Wild ChildRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.0
Sector 7Rated ★ 2.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
Lump of SugarRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0