Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
BrokenRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5