Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Color Me TrueRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 5.0
Rabbit HoleRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 5.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5