Movies
Ratings
98
Don't Cry, MommyRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 3.0
A Cure for WellnessRated ★ 4.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 2.0
FriendRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5